Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piszu

Akcje i ćwiczenia

Pożar budynku jednorodzinnego – Pilchy gm. Pisz

13.03.2014 r. o godzinie 20:13 do straży w Piszu wpłynęła informacja o pożarze, który wybuchł w budynku jednorodzinnym w miejscowości Pilchy gm. Pisz.

czytaj dalej »

Rowerzysta w lodowatej wodzie – Jezioro Orzysz

27.02.2014 r. o godzinie 6: 54 do straży w Piszu wpłynęła informacja o rowerzyście w wodzie, pod którym załamał się lód na Jeziorze Orzysz

czytaj dalej »

Pożar w budynku wielorodzinnym – Jagodne gm. Pisz

19.01.2014 r. o godzinie 12: 36 do straży w Piszu wpłynęła informacjo o pożarze, który miał miejsce w budynku wielorodzinnym w miejscowości Jagodne gm. Pisz.

czytaj dalej »

Pożar w budynku wielorodzinnym - Orzysz

07.01.2014 r. o godzinie 22 23 do straży w Piszu wpłynęła informacjo o pożarze, który miał miejsce w budynku wielorodzinnym przy ul. Wojska Polskiego w Orzyszu.

czytaj dalej »

Tragiczny wypadek na drodze Pisz - Biała Piska (24 października 2013 roku)

W dniu 24 października 2013 roku około godz. 10.00 na drodze Pisz-Biała Piska doszło do zderzenia samochodu osobowego Skoda z busem marki Volkswagen. Bezpośrednio po zderzeniu samochód osobowy stanął w płomieniach. Pomoc poszkodowanym, jako pierwsi próbowali nieść inni kierowcy, jednak próby ugaszenia pożaru przy użyciu gaśnic samochodowych nie przyniosły efektu. Przytomnie odciągnięto na bezpieczną odległość uczestniczący w wypadku mikrobus.  

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Piszu o godz. 10.05. Do zdarzenia wyjechały natychmiast 3 zastępy strażaków z JRG Pisz, zaalarmowano również jednostkę OSP w Białej Piskiej.

czytaj dalej »