Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piszu

Akcje i ćwiczenia

Zawody sportowo-pożarnicze

W dniu 07 września 2014 r. na stadionie miejskim w Piszu, po uroczystym otwarciu przez Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego OSP – Zbigniewa Włodkowskiego – powiatowych zawodów sportowo-pożarniczych o godzinie 9 00 rozpoczęły się zmagania jednostek OSP z powiatu piskiego w wybranych konkurencjach. W mistrzostwach uczestniczyły najlepsze jednostki OSP z terenu powiatu piskiego, które zostały wyłonione podczas wcześniejszych eliminacji gminnych. W tym roku w zawodach udział wzięło 9 drużyn (7 męskich oraz 2 młodzieżowe). Organizatorem zawodów był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Piszu i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piszu. 

czytaj dalej »

Pożar budynku jednorodzinnego – Pilchy gm. Pisz

13.03.2014 r. o godzinie 20:13 do straży w Piszu wpłynęła informacja o pożarze, który wybuchł w budynku jednorodzinnym w miejscowości Pilchy gm. Pisz.

czytaj dalej »

Rowerzysta w lodowatej wodzie – Jezioro Orzysz

27.02.2014 r. o godzinie 6: 54 do straży w Piszu wpłynęła informacja o rowerzyście w wodzie, pod którym załamał się lód na Jeziorze Orzysz

czytaj dalej »

Pożar w budynku wielorodzinnym – Jagodne gm. Pisz

19.01.2014 r. o godzinie 12: 36 do straży w Piszu wpłynęła informacjo o pożarze, który miał miejsce w budynku wielorodzinnym w miejscowości Jagodne gm. Pisz.

czytaj dalej »

Pożar w budynku wielorodzinnym - Orzysz

07.01.2014 r. o godzinie 22 23 do straży w Piszu wpłynęła informacjo o pożarze, który miał miejsce w budynku wielorodzinnym przy ul. Wojska Polskiego w Orzyszu.

czytaj dalej »